Rezervasyon

Gümüldür Plajları & Gümüldür Koyları

Gümüldür, Türkiye'nin güzel Ege kıyısında bulunan muhteşem bir tatil beldesidir. Gümüldür'ün plajları, turkuaz suları ve etrafındaki doğal güzellikleriyle ünlüdür. Bu bölge, yaz tatilleri için en popüler yerlerden biridir ve birçok tatilciye mükemmel bir deneyim sunar.

Gümüldür plajları, geniş ve temiz kumsalları ile öne çıkar. Plajların çevresinde, yerli halkın işlettiği restoranlar, kafeler ve dükkanlar bulunur. Plajda güneşlenmek, yüzmek, su sporları yapmak ve şnorkelle dalış yapmak için ideal bir ortam sağlar.

Gümüldür'ün koyları da ayrıca ziyaret edilmeye değerdir. Koyların kristal berraklığındaki suları, ziyaretçilerin akıllarından çıkmayacak bir deneyim sunar.

Bunun yanı sıra, Gümüldür'de doğa yürüyüşü ve bisiklet turları da yapılabilir. Özellikle Büyük Menderes Deltası Milli Parkı'nda, tüylü pelikanlar, çamur kırlangıçları ve flamingolar gibi birçok nadir kuş türüne rastlamak mümkündür.

Gümüldür, aynı zamanda tarihi açıdan da zengindir. Bölgede bulunan antik kentler, tarih meraklıları için eşsiz bir deneyim sunar. Ziyaretçilerin Roma ve Helenistik dönemlere ait kalıntıları keşfetmelerini sağlar.

Gümüldür, güzel plajları, muhteşem koyları ve doğal güzellikleriyle turistlerin ilgisini çeken bir tatil beldesidir. Eğer sakin ve rahat bir tatil planlıyorsanız, Gümüldür tam size göre bir yer olabilir.

Baradan Koyu

Minik bir kumsalı var. 5-6 metre sonra derinleşiyor deniz ve deniz kestanesi riski de var. Deniz kestaneleri genelde daha temiz denizlerde oluyor malum.

Google Maps konumu için tıklayın.


Yoncaköy Plajı

Her türlü tesis imkanının bulunması, kumsal ve sığ olması da avantajlarından bazıları.

Buraya özellikle çocuklu bir aile iseniz gelmenizi öneriyoruz. Çünkü ortam nezih, deniz çok sığ. Arka tarafta çocuklar için oyun alanı da var. Giriş ücretsiz olan bir halk plajı formatında.

Google Maps konumu için tıklayın.


Ahmetbeyli Halk Plajı

Ahmetbeyli’nin tam merkezinde yer alıyor. Kum ve deniz sığ. Hafta sonu çok kalabalık, hafta içi ise bir o kadar sakin olan bir plaj dır

Google Maps konumu için tıklayın.


Kargacık Koyu

Restoran, kafe, mangal bölümü, duş, tuvalet, giyinme kabini, otopark, şezlong, şemsiye ne ararsanız var. Hem düzenli, hem de temiz bir yer. Gümüldür’ün Gezilecek favori yerlerinden.

Hem mangal ve piknik yapıp hem de deniz keyfi yapmak istiyorsanız burayı tavsiye ederiz. 

Google Maps konumu için tıklayın.


Çukuraltı Halk Plajı

Upuzun bir kumsal düşünün. Hemen arkasında yürüyüş alanı ve yazlık evler. Ayrıca temiz ve sığ bir kumsal burası. Zaten mavi bayraklı olması her şeyi anlatıyor aslında. Belediyeye ait şemsiye ve şezlong imkanı varÖzellikle çocuklu aileler için son derece ideal bir yer olduğunu ekleyelim.

Google Maps konumu için tıklayın.


Özdere Plajı

Son derece uzun ve geniş bir plaj. Sahilde belediyenin şezlong ve şemsiye hizmeti var. Arka tarafta kafeler de mevcut olduğu için işletme ve tesis bakımından bir sorun bulunmuyor. Plajın özellikle geniş olması çok kalabalık olmasını engellediği için büyük bir avantaj işin doğrusu. Kamp yapmaya izin verilmiyor.

Google Maps konumu için tıklayın.


Ortaköy Plajı

Özdere Plajı’nın hemen yanında yer alıyor.  Plaj mavi bayraklı. Zaten denizin temizliğini görünce anlıyorsunuz durumu. Kamp yapmaya izin verilmiyor. Yine burada da belediyenin şezlong ve şemsiyeleri mevcut.

Google Maps konumu için tıklayın.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?